• Нов Онлајн Продавница – Crystal-Zone.Shop
  • Обетки
  • Сетови

    Сетовите од обетки, ѓердани и прстени одбрани од Кристално зона продавница комбинираат стил и елеганција. Уживајте на комбинацијата од Сваровски кристали со сребро, метал и нерѓосувачки челик.

  • Прстени

    Прстени, кои ги нудиме во Кристално зона продавница можат да бидат изработени по порачка на клиентот во друга боја, големината или обликот, комбинација со Сваровски кристали. Нудиме прстени направени од сребро, метал и нерѓосувачки челик.

  • Сребрени ѓердани со Симболи!

Избрани от Кристал зона

Најпродавани Накит

За Кристал зона

Добредојдовте во online продавницата на Кристално зона, претставувајќи уникатна колекција накит со Swarovski кристали - "Направени со Сваровски ЕЛЕМЕНТИ ®" - дизајнерска накит, изработена во многу ограничени примероци, както и масови модели за ежедневна употреба.

Гарантираме автентичноста на кристалите Сваровски с бранд Кристал зона Авторски, бидејќи сме најголемиот официјален увозник на SWAROVSKI ELEMENTS за Бугарија, како и првиот и единствен препорачан од Swarovski продавница од линијата CREATE YOUR STYLE with SWAROVSKI ELEMENTS за Бугарија и Источна Европа.

Нашите накит се придружени од фирмен трапезоидниот етикета-сертификат на Сваровски со уникатен седемцифрен број на грбот "Направени со Сваровски ЕЛЕМЕНТИ ®", кој многу малку фирми поседуваат доказ, дека кристалите Сваровски се вистински.

Освен накит под нашата сопствена запазена и патентиран бренд Crystal Zone Original, нудиме и такви на избраните од нас производители од целиот свет со цел задоволување на сечиј вкус и клиент. Постојат, каде што во описот на накит недостасува експлицитно наведување, дека кристалите се Сваровски, тие се или кубни цирконски, или други кристали. Во сите случаи се гарантира висок квалитет и поддржуваме гаранција.

Многу од презентираните накит на нашата компанија бренд Кристал зона Авторски можат да бидат изработени по порачка на клиентот во друга боја, големина или форма кристали од нашите дизајнери во многу краток рок.